Lider Animator 2016

Konkurs Łyżwy są fajne!!! znalazł się w gronie laureatów V edycji konkursu LIDER ANIMATOR 2016

To już druga przygoda konkursu "Łyżwy są fajne!!!" z programem LIDER ANIMATOR. Tym razem działania na rzecz popularyzacji łyżwiarstwa wśród młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Zgierza zostały docenione przyznaniem tytułu laureata.

 

Aby odwiedzić stronę, gdzie znajduje się oficjalny komunikat Komisji Konkursowej wystarczy kliknąć TUTAJ.

Lider Animator 2014

Konkurs Łyżwy są fajne!!! otrzymał wyróżnienie
w 3 edycji ogólnopolskiego programu Lider Animator

Program Lider Animator skierowany jest do lokalnych animatorów organizujących zajęcia rekreacyjne i imprezy sportowe oparte na aktywności fizycznej. Wspiera najlepszych animatorów i nagradza najciekawsze projekty, które mają na celu zachęcać lokalne społeczności do aktywnego życia.

Zachęcam do odwiedzin strony lideranimator.pl aby dowiedzieć się więcej na temat tego programu - wystarczy kliknąć TUTAJ.

Konkurs Łyżwy są fajne!!! został zgłoszony do 3 edycji programu Lider Animator przez jego autora, Macieja Kacprzaka. Łącznie do programu zgłoszono 624 projekty z całego kraju. Komisja Konkursowa wyłoniła 20 najciekawszych projektów nagradzając je grantami finansowymi w wysokości od 7 do 15 tys. złotych. Jednocześnie przyznano 9 wyróżnień honorując je grantami w wysokości od 2 do 4 tys. zł. Konkurs Łyżwy są fajne!!! znalazł się wśród 9 wyróżnionych.


Uroczyste wręczenie grantów odbyło się podczas 2 Ogólnopolskiego Kongresu Animatorów Sportu w dniu 24 października 2014, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Kliknij w poniższe bannery i dowiedz się więcej o programie Lider Animator.

Organizator konkursu

Oficjalna strona konkursu

Fundator grantów