13 - 17 lat

Wystarczą tylko 3 proste kroki, aby przystąpić do turnieju

Mam 13 - 17 lat

UWAGA - Bardzo ważne - Zanim przystąpisz do 3 kroków. Nie jesteś jeszcze osobą pełnoletnią, więc aby móc przystąpić do turnieju musisz ze strony lyzwysafajne.pl pobrać oświadczenie dla rodzica / opiekuna, następnie wydrukuj je i wypełnione zanieś do sekretariatu SLO im. R. Traugutta mieszczącego się przy ul. Musierowicza 2 w Zgierzu.

 

Aby pobrać oświadczenie zerknij do zakładki <OŚWIADCZENIE> lub kliknij TUTAJ

Krok pierwszy

Używając komputera wejdź na stronę endomondo.com i zarejestruj się w nazwie użytkownika podając swoje imię, nazwisko i szkołę.
(np: Staś Pytalski, SP 99)

Krok drugi

Na swój smartfon lub tablet pobierz aplikację ENDOMONDO i zaloguj się na swoje konto.

Krok trzeci

Na końcu, ponownie używając komputera, na stronie endomondo.com zaloguj się na swoje konto, a następnie w oddzielnej zakładce przeglądarki internetowej odwiedź stronę lyzwysafajne.pl, otwórz zakładkę DOŁĄCZ DO NAS, wybierz opcję <Mam 13 - 17 lat> i kliknij zielony klawisz <dołącz do rywalizacji>.

Od teraz, gdy na swoim smartfonie / tablecie uruchomisz aplikację ENDOMONDO i z dostępnych dyscyplin wybierzesz Jazda na łyżwach, dystans jaki pokonasz będzie sumowany w generalnej klasyfikacji turnieju "Łyżwy są fajne!!!". Prawda, że proste?

Pictures Designed by Freepik